E Dhimbshme : Cfarë i ndodhi në transmetim ‘live’ sot Ardit Gjebreas….

Lajme

Ardit Gjebrea sot u acarua keq.

Moderatorit të “E diela shqiptare” i ndodhi një problem ditën e sotme gjatë transmetimit live, pasi një prej monitorëve në studio kishte një problem me audion. Pas performancës së një 16-vjeçare në kategorinë “New Artist”, dëgjimi i vendimit të jurisë hasi si pengesë mungesën e audios në monitorin e studios. Gjebrea i bëri thirrje teknikës që të kthente audion, pasi në këtë mënyrë nuk mund të vazhdonin. ne vazhdim i kini pamjet shtup nhapciren qe shifet dhe ju hapen detajet.

 

“Nuk dëgjojmë opinionin e jurisë dhe nuk mund të vazhdojmë kështu. Duhet të zgjidhet problemi, se është e katërta javë që po turpërohemi. Nëse teknika nuk do të na përgjigjet, do të gjejmë zgjidhje”, tha Ardit Gjerbrea.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *