Rikthehet fuqishëm king of Albania Vali Corleone publikon video me Shkendije Mujaj dhe thot ky eshte veq fillimi me gjith estraden do ta..

Lajme

Një tjetër skandal i Shkëndije Mujaj, Një video sikur po reklamon vetën me një veshje shumë ekstravagante,

 

 

 

Shkëndija tregon me shumë se kurrëpas publikimeve të shumta me fotot e saj të nxehta me të prapmet e saj, që nuk kanë lënë vend pa u shfaqur, tani ajo tregon dhe pjesën më intime të një femre JA Dhe Vido nvazdhum.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *