LAJMI I FUNDIT: Presidenti Trump I Shkruan Haradinajt

Lajme

Kryeminsitri i vendit, Ramush Haradinaj me anë të një statusi ka publikuar urimin që ka pranuar nga presidenti i SHBA-së, Donald Trump për festat e fundvitit.

Shkrimi i tij i plotë në Facebook:

Nder për mua dhe Anitën të pranojmë urim për festat e fundvitit nga Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, Zonjës së Parë Melanie dhe të birit Barron.

 

 

Në frymën e miqësisë së përhershme, Kosova aspiron ndërtimin e ardhmërisë së saj mbi themelet dhe vlerat, që përfaqësojnë shteti dhe kombi i madh amerikan. Bekuar qofshin dy popujt tanë!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *