ISA MUSTAFA MBLEDH DEPUTETËT E LDK-SË

Lajme

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, do t’i vazhdojë takimet me strukturat e partisë.

Të premten ai mblodhi të gjithë kryetarët e të gjitha degëve të partisë të cilës i prinë. E,  nesër, e hënë, do ta takojë Grupin Parlamentar të LDK-së.

Njoftimin e ka bërë të ditur vetë partia.

Nesër (e hënë), më datë 14 janar 2019, në orën 12:00, mbahet mbledhje me Grupin Parlamentar të LDK-së. Mbledhjen e kryeson kryetari i LDK-së, akademik Isa Mustafa dhe mbahet në Hotel Sirius”, thuhet në njoftimin e LDK-së.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *