15 vjeçarja nga Kaçaniku ikën nga shtëpia, ia la këtë letër prindërve – Flet babai i saj

Lajme

Viola Guri nga fshati Nikaj i Kaçanikut ka zgjedhur të ikë nga shtëpia në kërkim të një jete më të mirë, pasi që në familjen e saj po jetonte në kushte të rënda financiare.

Për këtë 16 vjeçarja, do të linte edhe një letër nga ku do të ju bënte të ditur prindërve se nuk do të kthehej më. Familja po dyshojnë se dikush po e mban vajzën me substanca narkotike, ndërkaq e njëjta ka publikuar edhe video në “Snapchat”, nga ku shihet në një veturë në Rugovë të Pejës. Express ju sjell rrëfimin nga Kaçaniku

Në letrën e fundit që ia la familjes, shkroi se nuk po mundet të jetojë më me kushte të rënda financiare, e në kërkim të një jetë më të mirë do të largohej, pa treguar se ku e me kë.

Viola Guri nga fshati Nikaj i Kaçanikut, nuk e kishte ikjen nga familja për herë të parë. Ja Dhe V!:deo .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *