Kjo Është Gjendja E Shoferit Të Autobusit Që U Aksidentua Në Shkup

Lajme

Kryetari i Komunës së Gostivarit, Arben Taravari, ka folur për gjendjen shëndetësore të personave të lënduar.

Ai ka thënë se gjendja shëndetësore e shoferit të autobusit është relativisht e mirë.

“35 pasagjerë janë pranuar në spitalin 8 shtatori, 5 prej tyre kanë ndërruar jetë, ndërsa 5 janë në gjendje kritike. 5 pacientë janë pranuar në Qendrën Klinike, 2 prej të cilëve janë në gjendje kritike ndërsa 3 të tjerët në gjendje stabile”, ka thënë Taravari.Ja dhe V!:deo nvazhdum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *