Kurti e trondit Milaim Zeken, i poston foto intine

Lajme

Milaim Zeka njihet për gjuhën ndonjëherë ‘vulgare’ që ka. Ai paraqitet në audiencë me atë shprehje të të folurit, shkruan albanews.ch

Pas gazetarisë ai i’u fut politikës duke u acaruar me kundërshtarët e tij politikë. Së fundmi në Facebook qarkulloi një foto e tij me një bjondinë italiane.Ja Dhe pAmet tjera nvazhdum tlajmit.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *