Agjenti i njohur prezent në Camp Nou nesër, do takohet me bordin!

Uncategorized

Dita e nesërme nuk do të ketë vetëm vëmendjen dhe peshën ndaj takimittë nesër
mbrëma mes Barcelonës dhe Manchester Unitedit në kuadërtë Champions
Leagues.

Sipas asaj që raporton edhe e përditshmja katalanase, SPORT, Agjenti i Coutinhos
do të jetë prezent në Camp Nou ku fillimisht do të ndjek ndeshjen.

Por më pas se është mësuar se ai do të ketë një takim me bordin rreth së ardhmes
së lojtarit.

Bordi është i lumtur me të dhe dëshirojnë që braziliani të vazhdojë me katalanasit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *