Barça gati të e bëj ‘bom-in’ e verës, po ia merr Unitedit super yllin

Uncategorized

Tanimë të gjithë jemi të vetëdijshëm seBarcelona do të jetë nē kërkim të një
qendër suulmuesi gjatë kësaj merkatoje verore dhe tanimë ata kanë disa emra në
listën e tyre të objektivave.

Sipas asaj që raporton e përditshmja angleze, Mirror,Barcelona po ndjek dhe po
shikon mundësinë e transferimittë lojtarittë Manchester Unitedit, Marcus
Rashford.

Ai është një lojtari ri me potencial të madh dhe kushton hiç më pak se 100 milionë
euro.

Anglezi ka një vittë mbetur në kontrat me Djajjtë e Kuq.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *