Çfarë po ndodh, Bartomeu ndryshon mendje: ‘Nuk do t’a blejmë këtë lojtar!’

Uncategorized

Presidenti i klubit, Josep Maria Bartomeu në kordinim me antarët e tjerë të bordit
kanë rënë dakord se transferimi i sulmuuesittë Eintracht Frankfurt, Luka Jovic të
përjashtohet.

Sipas asaj që raporton e përditshmja katalanase, Mundo Deportivo,Barça është
larguar nga gara përtransferimin e Jovicit, pasi që atyre nuk po i pëlqen një lëvizje
e tillë në këtë merkato verore.

Ata dyshojnë mbi atë se nëse ai mund të përshtatet me klubin katalanas dhe sa ka
aftësi të luaj me një klub të tillë ku edhe presioni është lartë.

Madje, në këtë situatë ndikon edhe shuma jo e vogël qëd uhet paguar për
shërbimet e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *