U KRY! Barça vendosë se çfarë do të bëjë me Coutinhon!

Uncategorized

E ardhmja e mesfushorit të Barcelonës,Philippe Coutinhos po diskutohet shumë
kohëve të fundit me brazilianin që po përflitet se do konsiderojë largimin në këtë
merkato verore.

Ai nuk po mund të rikthehet në formën e mëhershme duke dhënë performanca të
dobëta dhe jo të atij niveli siç i takon një lojtari të Barcelonës,raporton e
përditshmja katalanase, SPORT.

Megjithatë,Barça ende i beson aftësive të tij dhe dëshirojnë që ai të vazhdojë me
katalanasit edhe më tutje.

Në këtë mënyrë i bie se ai nuk do jetë në shitje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *