United do ketë katër mungesa të mëdha për nesër

Uncategorized

Barcelona do të përballet me Manchester Unitedin nesër në kuadërtë fazës së
dytë të çerek {naleve të Champions Leagueve, në ndeshjen që do zhvillohet me
{llim nga ora 21:00.

Mirëpo,tekniku Olskjaeri anglezëve ka bërë të diturtani më listën e lojtarëve të
ftuar për ndeshjen e nesërme që luhet në Old Trafford.

Ajo që bie në sy është rikthimi në kohë i Sanchezit për këtë takim, i cili tashmë
është i gatshëm.

Mirëpo, në mesin e tyre, nuk {gurojnë emrat e Herreras,Billyt, Valencias që janë të
dëmtuar dhe Luke Shaw i cili është i pezulluar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *