Neymar jep parashikim interesant për ndeshjen e Barçës

Uncategorized

Neymar ka komentuar dhe ka parashikuar ndeshjen e sontme mes Barcelonës dhe
Manchester Unitedit, ndeshje e vlefshme që luhet me fillim nga ora 21:00 në
kuadërtë fazës së dytë të çerek finaleve të Champions Leagues.

Neymari kontaktuar nga e përditshmja franceze, L’Equipe, padyshim se nuk vihet
në shprehje se ai përkrah ish-skuadrën e tij, por ka komentuar skenarët e
mundshëm që mund të ndodhin sonte në Camp Nou.

“Unë përkrahi dhe besoj seBarça kualifikohet. Nëse Barça shënon, Unitedi nuk ka
më shpresa përtë vazhduar më tutje.Por në rast se United shënon fillimisht, besoj
se ndeshja shkon në shtesë dhe më pas Barça fiton,”tha ai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *