U KRY! Këtë fanellë do ta vesh Coutinho

Uncategorized

Philippe Coutinho do të jetë një lojtar i Barcelonës në sezonin e ardhshëm, thotë presidenti i klubit Josep Maria Bartomeu.

Ish-trajneri i Liverpoolit nuk ka pasur një periudhë në Camp Nou që nga transferimi i tij vitin e kaluar, me raportet që e lidhin atë me një kthim në Premier Ligë, përcjell ORAinfo.

Megjithatë, sipas presidentit të Barcelonës, kjo nuk do të jetë kështu.

“Ai është një lojtar i shkëlqyer dhe ai po luan më mirë çdo kohë. “Ne e konsiderojmë atë si një lojtar të klasit botëror dhe pa dyshim ai do të vazhdojë në Barcelonë”,tha Bartomeu. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *