Reagimi i De Ligt kur u pyet se nëse do shkojë te Barça (FOTO)

Uncategorized

Qendër mbrojtësi i Ajaxit, Matthijs de Ligt dha intervistë në zonën e mediave pas
ndeshjes së mbrëmshme kundër Juventusit.

Ai diskutoi tema të ndryshme pas kualifikimit që arritën për në gjysmëfinale.
Mes tjerash ai u pyet edhe rreth asaj se nëse do shkojë te Barcelona, raporton e
përditshmja katalanase, SPORT.

De Ligt ka edhe opsionin e nënshkrimit me katalanasit këtë verë, dhe në lidhje me
këtë lëvizje ai u përgjigjë vetëm duke qeshur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *