U kry kjo punë, Malcom po transferohet te gjigantët europian

Uncategorized

Tanimë fati nuk e ka përcjellur suulmuesin eBarcelonës, Malcomin meBarcelonën
dhe siç duket aventura e tij në Camp Nou veçse ka përfunduar.

Sipas asaj që raporton e përditshmja katalanase, SPORT, disa skuadra tanimë kanë
kontaktuar me agjentin e lojtarit dhe faktikisht klubi më serioz që shihet përta
transferuar atë është Milani.

Shitja e brazilianit do të rikuperonte investimin e bërë ndaj tij në merkaton
dimërore.

Nëse Milanit do i lejohettë nënshkruajë, një nga objektivat e tyre kryesor mbetettë
jetë edhe Malcomi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *