E pranon Nora Isterfi: Do e tradhtoja Robertin vetem me kete mashkull (Video)

Nora Istrefi dhe Robert Berisha jan qifti me simpatik ne estradën Kosovare, Nora e pyetur nga gazetarja se me kënd do e tradhtoje Robertin, ajo habit me përgjigjen. “     Nuk e do e tradhtoja asnjëherë me askënd, ani ne rregull do e tradhtoja me Sabri Fejzullahun përgjigjet këngëtarja duke qeshur me te madhe […]

Continue Reading

Momente Kur Tuna ‘shkrihej’ në krahët e Blerim Destanit, shikoni si i rrinte në… (Video)

Por, një detaj që mund t’i ketë shpëtuar syrit të audiencës ka të bëjë me miqësinë e këngëtares me aktorin dhe producentin     Blerim Destani të cilën e vërteton imazhi që ju sjellim në vazhdim. Paraqitjet e dyshes realisht, u aluduan si përtej miqësore, pra mes tyre kishte një romancë, por një gjë e […]

Continue Reading

Bleona pytet pse i refuzon shqiptaret ajo befason nuk din ta bejn sepse mu Van Dam me kapi dhe..

Bleona Qereti di si ë jetë në qendër të vëmendjes. Së fundmi pas një kohe që ishte larg vëmendjes së medias, ajo ka vendosur që të rikthehet aty.   Ajo me sa duket ka ngelur e pakënaqur në lidhje me një artikull të njërës prej mediave kosovare në lidhje me dëshirën e saj për famë […]

Continue Reading

Zbulohet arsyeja shokuese se përse nuk flasin mes vete Shyhrete Beluli dhe Shkurte Fejza…

Zbulohet arsyeja shokuese se përse nuk flasin mes vete Shyhrete Beluli dhe Shkurte Fejza. Dikur shiheshin kudo pranë njëra tjetrës, ishin një nga dyshet më të famshme të viteve të 90-ta, por jo më.     Koleget e shoqet e ngushta, i ndanë rrugët e tyre. Ato më nuk rrinë e as nuk flasin mes […]

Continue Reading

Plas Rrjeti: Safeten e ‘tradhton’ fustani, i del gjoksi në prani të Sabriut, por shikoni reagimin e tij (VIDEO EKSKLUZIVE)

E Pabesueshme: Safeten e ‘tradhton’ fustani, i del gjoksi në prani të Sabriut, por shikoni reagimin e tij….Safete Mustafa është njëra nga dy motrat më të famshme, të njohura si Motrat Mustafa. Ato të dyja ishin të pranishme në dasmën e moderatorit   Labinot Gashi, të cilat u dukën shumë bukur dhe elegante. Por si […]

Continue Reading

Ndodh edhe kjo! Nëna fut djalin e saj në lavatriçe…arsyeja e tmerrshme

Nëna e re që fotografoi djalin e saj në makinë të rrobave dhe u filmua duke e hedhur atë në tokë si një kukull, është duke u hetuar nga policia. Për Courtney Sewart, nënën që e keqtrajtoi djalin e saj 2 vjeç e gjysmë Caleb, që vuan nga Sindromi Daun, u raportua në Daily Record. […]

Continue Reading

Bleona Qereti Lëshon Një Deklaratë Shumë Të Fortë Për Burrat

Bleona Qereti është njëra nga këngëtaret e cila shfaqet pa komplekse dhe është shumë e hapur, shkruan GazetaBlic. Ajo nuk ka ngurruar qe të tregojë mendimet e saj haptas, dhe shpeshherë është shfaqur edhe e zhveshur krejtësisht. Bleona, është aktive në rrjete sociale e cila ndan postime të ndryshme.Shtp nhapxierat dhe i gjeni pamet nvazhdum […]

Continue Reading

Eksalon situata n’Kosovë Show, Mahmut Ferati e Shpetim Desku fjalosen keq në emision

Këtë javë të ftuar n’Kosovë Show, ishin Mahmut Ferati dhe Shkenda Dubova. Pasi që hyri në emision, Mahmut Ferati, tregoj arsyen pse kishte ardhur në këtë emision dhe pas ati i përmendet emri në çdo emision të mundshëm, pas spjegimit që bëri, Mahmtut Ferati ”largohet” nga emisionit, për tu kthyer prap në emision, shkruan Gazeta […]

Continue Reading

Anita Muçaj rrëfen si u njoh me Ramushin: E kam menduar më të madh… (Video)

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka rrëfyer shumë gjëra për emisionin e Ermal Mamaqit “Xing me Ermalin”.Ai është i martuar prej vitesh me prezantuesen, Anita Muçaj ku në momentin që Ermali ia drejtoi pyetjen se si është njohur me të hyn në emision Anita.Kështu, ajo tregon se si është njohur me Ramushin dhe çfarë i […]

Continue Reading

Eni Koçi nuk përmbahet pas ‘lidhjes’, shkon në palestër pa të brendshme …

Këngëtarja Eni Koci është një nga vajzat më të bukura të Showbizit e cila kujdeset gjithnjë për pamjen e saj. Kohëve të fundit këngëtarja është aktivizuar me ushtrime rreth perfeksionimit të linjave trupore.Këtë e vërtetojnë dhe fotot që ka postuar kohëve të fundit në rrjetet sociale duke treguar dhe punën e saj në palestër.   […]

Continue Reading