Lojtarët dëshirojnë këtë skuadër në çerek-finale

Uncategorized

Sot me llim nga ora 12:00 do të hidhet shorti në Nyon të Zvicrrës nga ku edhe do të
bëhen të ditur emrat e skuadrave të ndeshjeve çerek-naliste për këtë edicion të
Champions Leagues, si dhe edhe të Europa Leagues.

Mes të tjerash, edhe Barça gjendet në mesin e 8 ekipeve të tilla, mirëpo asnjëri nga
lojtarët apo pjesëtarët e stat teknik nuk janë deklaruar në atë se cilën skuadër do
donin në çerek-nale, raporton e përditshmja madrilene, Marca.

Megjithatë, sipas disa burimeve të afërta të tyre, thuhet se ata dëshirojnë Porton ose
Manchester Unitedin, kjo për shkak se dëshirojnë të evitojnë ose një skuadër më të
lehtë ose një më të fortë tani.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *