Barça merr një njoftim të madh para ndeshjes kundër Betisit

Uncategorized

Skuadra tanimë ka kompletuar seancën e fundit apo përfundimtare stërvitore para
ndeshjes së nesërme kundër Real Betisit në kuadër të xhiros së 27-të në kampionatin
spanjoll, La Liga.

Lajmi i mirë nga kjo seancë stërvitore për klubin dhe Valverden mbetet se mbrojtësi,
Thomas Vermaelen është rikthyer nga dëmttimi dhe është stërvitur me pjesën tjetër të
grupit.

Nga ana tjetër, një ‘risi’ e stërvitjes ka qenë pasi që portieri i Juvenil A, Arnau Tenas
është stërvitur me skuadrën e parë sot.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *