Bartomeu hidhet në garë për…….?

Uncategorized

Tashmë jemi të vetëdijshëm se Barcelona do të jetë në kërkim të një qendër sulmuesi
gjatë merkatos së ardhshme verore dhe e gjithë kjo lidhet me moshën dhe formën e
dobët herë pas here të Suarezit.

Kështu që, sipas asaj që raportojnë mediat spanjolle, bordi i Barcelonës tanimë ka 3
opsione në tavolinë për këtë pozitë. 2 opsione vijnë nga La Liga, pasi që bëhet fjalë për
Andre Silvan dhe Maxi Gomezin.

Megjithatë, si opsion më i favorizuar dhe më i përshtatshëm nga bordi katalanas shihet
të jetë sulmuesi, i riu i Eintracht Frankfurt, Luka Jovic që i’a ka marrë zemrën Bartomeus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *