Ky është i riu nga Lipjani që vd,iq në aks,identin e sotëm në Suharekë

Lajme

Sot në mesditë, në magjistralen Suharekë-Shtime, përkatësisht te Giri në Suharekë, ka ndodhur një aksident me fatalitet, ku humbën jetën tre persona.

Në aksidentin që ndodhi mes një veture, një kamioni dhe një kamionete, vdiqën tre djem të rinj, shkruan Indeksonline.

Dy prej tyre ishin nga Prishtina, kurse njëri nga Lipjani. Indeksonline merr vesh se i riu nga Lipjani që ndërroi jetë në aksidentin fatal është Leonard Retkoceri (1998) nga fshati Llugaxhi i kësaj komune. Dhe  pamet tjera nvazhdum shtp nhapxeren tpo,shtme dhe i shifeni.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *