Pamje të reja nga aks,identi tragjik në Duhël, policia largon trupat e pajetë

Lajme

Disa orë pasi ka ndodhur aksid,enti tra,gjik në fshatin Duhël të Suharekës, policia është akoma në vendin e ngj,arjes.

Policia veçse ka larguar trupat e tre personave që humbën jetën nga aksi,denti i rëndë me kamion.

Ndërsa Policia po merret me mjetët që u përfshinë në aksidet: dy kamionët dhe një veturë tipit Golf 6, shkruan Gazeta Express.

Tre personat që mbetën të vd,ekur janë S.T viti i lindjes 1996, L.R viti i lindjes 1998 dhe V.H viti i lindjes 1999.

Policia ka konfirmuar këtë informacion për Gazetën Express se aksi,denti ndodhi rreth orës 13:00 të ditës së sotme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *