Reagimi i Messit pas golit të Lyon në Camp Nou

Sport

Ndeshja Barça – Lyon ka përfunduar të mëkurën mbrëma, por ende po flitet për këto 90 minuta në Camp Nou.

 

Kamerat amatore të televizionit spanjollë ‘GOL’ kanë filmuar disa momente interesante pas golit të Lyon.

Në momentin kur Lyon shënoj golin e pare dhe të vetëm, rezultati në ato minuta ishte 2-1 për Barçan, pra githçka ishte e hapur, në rastë se mysafirët do shënonin edhe golin e dytë atëherë me rezultat 2-2 ata mund të kalonin në qerek-finale.Ja v!,deo siper.

Pas golit të Tousart, Messi u afrua tek bashkëlojtarët e tij dhe u mundua ti qetsonte ata, gjithashtu Leo u tha edhe disa fjalë se çfarë duhet të bëjn ata gjatë minutave të mbetur, në fund të ndeshjes katalunasit fituan me rezultat 5-1.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *