U KRY! Barcelona po e transferon super-sulmuesin

Uncategorized

Barcelona e ka bërë Luka Joviç objektivin e tyre primar për dritaren e transferimit të verës, raporton Marca.

Sulmuesi i Eintracht Frankfurt ka pasur një sezon me skuadrën e tij këtë sezon dhe tani është kërkuar nga ata në Camp Nou përcjell ORAinfo.

Barcelona është e vetëdijshme se ata do të duhet të veprojnë shpejt nëse duan të nënshkruajnë Jovicin, duke marrë parasysh shumën e interesit që ka në 21-vjeçarin. Pjesa e arsyes pse treshja e Barcelonës shkoi në San Siro të enjten natën ishte të bisedoni me disa nga përfaqësuesit e Frankfurtit, edhe pse kjo nuk është konfirmuar./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *