Zbardhen detaje të reja nga aksidenti në Duhël, ku humbën jetën tre persona

Lajme

Tre të vde,kur dhe një i lënduar kanë mbetur të vd,ekur në një aksi,den në magjistralen Caralevë-Duhël.

Lajmin e ka konfirmuar Policia e Kosovës.

“Nga aksidenti janë tre vix,tima, ende të paidentifikuar, ndërsa i lënduar është një person. Aks,edent ka ndodhur mes një kamioni dhe veture Golf 7. Shoferi i kamionit është në tretman mjekësor me urdhër të Policisë. Të gjitha njësitë policore janë në vendin e ngjarjes dhe ekipet emergjente”, ka njoftuar policia.

Viktimat janë shoferi i veturës dhe dy pasagjerët.

Ndërkohë “Gazeta Blic” ka siguruar pamjet e këtij aks,identi ku shihet të jenë shkaktuar dëme të konsiderueshme në të dy mjetet e aksiden,tuara.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *