E rëndë vëllau vr,et vëllan në Suharekë

Lajme

Sot rreth orës 11:40 në fshatin Studenqan të Suharekës ka ndodhur një vr,aje.

B.G 72 vj,eç qëlloi për dekje vëllain e tij I.G 64 vjeç.

Mësohet se motiv i v,asjes të ketë qenë trashëgimia familjare.

Poashtu, burime të Indeksonline bëjnë me dije se i nderi I.G (emër i njohur për redaksinë), të ketë qenë i dënuar për vr,sje vite më parë.

Ndryshe, lajmin për dekjen e 64 vjeçarit e ka konfirmuar edhe Policia e Kosovës.Ja dhe Pamjet e v!,deot nvazhdum.

“Mund të konfirmoj se ka ndodhur edhe një vr,asje në Studenqan. Për dy vr,sjet do të mbahet një konferecnë për media”, tha Vesel Gashi nga zyra për informim në policinë rajonale të Prizrenit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *