Ky është i riu nga Suhareka që u v,rra në vendin e punës

Lajme

Një person rreth të 30-ve është vrr,arë mëngjesin e sotëm në një kazino në Suharekë.

Këtë e ka konfirmuar për Indeksonline edhe Vesel Gashi nga Policia e Kosovës.

Vikt,ima është Jetmir Aliaj, dhe i njejti ishte në orarin e punës në momentin e vira,sjes.

I ndjeri ishte nga fshati Mushtisht i Suharekës.

 

Ndërkaq fotografia e tashmë të ndjerit është shpërnarë në rrjetet sociale ku thuhet se ai në momentin e vrr,sjes kishte qenë duke punuar në kazino.

Ndërkohë që në po të njëjtin qytet, para pak orëve dyshohet se ka ndodhur edhe një vr,aesje. Vëllai besohet se ka vrr,arë vëllan në Studentqan të Suharekës.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *