Policia jep detaje për plag,osjen në Prizren, i dyshuari në arrati

Lajme

Sot rreth orës 00:30 në Prizren një i dyshuar mashkull, për shkaqe të panjohura ka shtënë me ar,më-re,vole në drejtim të vi,timës mashkull K/Shqiptar, të cilinë e plla,gos në pjesën e epërme të këmbës, njofton Policia e Kosovës- transmeton Indekosnline.

Në vendin e ngjarjes policia ka gjetur një gëzhojë, ndërsa vik,tima dërgohet për tretman mjekësor në spitalin rajonal të Prizrenit, ku sipas mjekut kujdestar gjendja e tij shëndetësore është jashtë rrez,ikut për jetën.

I dyshuari është në arrati por i identifikuar në bazë të kamerave të sigurisë. Rasti është iniciuar dhe mbetet nën hetime. Ja V!,deo ku mundeni ti sh,ifeni tgjithat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *