Remzie Osmani merr një super-dhuratë, i papritur reagimi i saj

Lajme

Gëzime Krasniqi është e fejuara e djalit të këngëtares së njohur kosovare, Remzie Osmani.

Ajo tashmë është bërë e njohur dhe ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale, shkruan ORAinfo. pamjet tjera i gjeni  vazhdum shtp nha,pcerat tposhtme.

 

Gëzimja është shumë aktive dhe bën postime nga më të ndryshmet.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se ka marrë një dhuratë shumë të bukur

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *