Messi i pandalshëm, ja çfarë i kërkon Valverdes

Uncategorized

Sulmuesi i Barcelonës, Leo Messi e sheh të arsyeshme se ai duhet të paraqitet në fushë
sonte në përballjen kundër Villarealit në kuadër të xhiros së 30-të në kampionatin
spanjoll, La Liga.

Teksa Barça do jetë mysare e Villarealit sonte, të përditshmet katalanase si dhe një
pjesë e tifozëve mendonin se nuk do ishte e nevojshme që Messi të paraqitej sonte pasi
që duhet të pushon për përballjet e rëndësishme që do kenë në vijim.

Mirëpo, argjentinasi nuk mendon se ai ka nevojë për pushim dhe mendon se është i
pushuar duke i kërkuar teknikut Valverde që të

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *