U KRY! Rabiot zbulon fanellën e re

Uncategorized

Siç ka qenë në vitet e fundit, e ardhmja e të ardhmes së Adrien Rabiot mbetet një temë e nxehtë.

Mesfushori i PSG ka hedhur poshtë disa oferta kontratash nga ekipi i tij aktual, prandaj ai do të jetë jashtë kontratës këtë verë përcjell ORAinfo.

Prandaj, duke pasur parasysh cilësitë e tij, ai është bërë një subjekt i nxehtë në tregun e transferimeve, i cili do të fillojë edhe një herë në qershor.

Shumë klube janë të interesuar për lojtarin, duke përfshirë Barcelonën dhe Real Madridit. Megjithatë, duket se vetë lojtari ka marrë një vendim.

Sipas El Chiringuito, francezi ka vendosur të shkojë te Real Madridin dhe Zinedine Zidane. Ky i fundit është një tifoz i madh i lojtarit dhe besohet të jetë kyç për lëvizjen e Rabiot në Bernabeu. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *