Shënoi një gol kundër Villarealit, Malcom ka një kërkesë për klubin!

Uncategorized

Malcom siç duket është më i vendosur dhe i bindshëm se ai dëshiron të qendrojë te
Barça edhe më tutje pavarësisht se minutazhi i tij nga ana e trajnerit të Ernesto
Valverdes është mjaftë i limituar.

Sipas asaj që raporton e përditshmja, ‘Don Balon’, Malcom i ka kërkuar agjentit të tij të
bisedojë me bordin dhe t’ia bëj me dije dëshirën e tij për të vazhduar ende në klubin
katalanas.

Ai dëshiron t’a bind trajnerin e Barcelonës, Ernesto Valverden se është i përshtatshëm
për klubin katalanas dhe mund të luaj edhe si startues, edhe në ndeshje më të mëdha
dhe më të vlefsheme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *