Messi befason me vendimin që merr para takimit ndaj Atleticos

Uncategorized

Su.lmuesi i Barcelonës, Leo Messi nuk e sheh të arsyeshme që ai të ketë pushim për
takimin e nesërm të Barcelonës me Atletico Madridin, ndeshje e vlefshme për xhiron e
30-të në kampionatin spanjoll, La Liga.

Lojtari kyç dhe kryesor i blaugranëve, Messi pritej që të pushohej dhe t’a niste nga stoli
edhe takimin me Atleticon, mirëpo ai i’a ka komunikuar një vendim më ndryshe,
raportojnë burime të afërta brenda klubit.

Pavarësisht se Barça më shihet veçse që e ka siguruar titullin e La Ligës, për të kjo
ndeshja ka një rëndësi të veçantë dhe ai nuk dëshiron t’a humbasë nga llimi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *