Në ndeshjen kundër Atleticos, dikush ‘special’ do jetë në tribuna!

Uncategorized

Ndeshja mes Barçës dhe Atletico Madridit të shtunën do jetë derbi i xhiros së 31 në La
Liga dhe e njejta do tërheqë vëmendjen e shumë njerëzve, duke përfshirë edhe ato
eminent.

Siç raporton ‘md’, në tribunat e Camp Nou nesër do jetë trajneri i Manchester United,
Ole Gunnar Solskjaer. Thuhet se ai dëshiron të shohë se si do luajë Barcelona nga afër
në mënyrë që të përgatitet më mirë të martën.

Përndryshe, ne kujtojmë se Manchester United do jetë kundërshtari i klubit blaugrana
në çerek-nalet e Champions dhe e njejta ndeshje do jetë më atraktivja nga gjitha tjerat
e kësaj faze.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *