Reali futet në garë për objektivin e Barçës që kushton 100 milionë

Uncategorized

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez tashmë është futur në garë për shërbimet e
të riut portugez, Joao Felix që ka shumë oferta në tavolinë kohëve të fundit.

Sipas asaj që raporton e përditshmja angleze, Mirror, Barça dhe Reali janë ‘pole position’
për nënshkrimin e të riut portugez, Joao Felix që po shkëlqen me performancat e tij te
Benca

Burimet nga Portugalia thonë se Benca po pret që ai të shkojë në njërën nga gjigantët
spanjoll dhe ai vlerësohet 100 milionë euro nga klubi portugez.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *