Bartomeu nuk ndalet – të premten konfirmohet ylli tjetër!

Uncategorized

Konfirmimi nga Griezmann se do largohet nga Atletico në fund të sezonit në
mënyrë indirekte konfirmon se ai do të transferohet tek Barcelona në sezonin
tjetër dhe se kjo është çështje orësh…

Por, si duket Bartomeu po i bën punët shumë shpejtë. Pas kryerjes së Griezmannit,
raportohet se Barcelona dëshiron ta ‘mbulojë’ dështimin në Anfield dhe të
premten të konfirmojë edhe ardhjen e Matthijs de Ligt.

Kjo do të thotë se për një javë, Barcelona do konfirmojë dy super yje për sezonin e
ardhshëm. A do ndikojnë këto transferime që të harrohet‘shkarkimi i Ernesto
Valverdes’…?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *