Blero e publikon gruan e tij të ardhshme në këtë gjendje, si do të reagoi ajo?

Magazina

Afrona Dika është emri i modeles që në publikun shqiptar u bë shumë e njohur pasi u lidh me këngëtarin e njohur, Blero.

Ata janë lidhur që pesë vite dhe që nga atëherë janë shumë të përfolur në publik e në media, shkruan ORAinfo.

Afrona Dika është emri i modeles që në publikun shqiptar u bë shumë e njohur pasi u lidh me këngëtarin e njohur, Blero. Per ti par pamet nvazhdm shtpni mpshte nhapcerrat qe shifni.

 

Ata janë lidhur që pesë vite dhe që nga atëherë janë shumë të përfolur në publik e në media, shkruan ORAinfo.
Afrona është shumë aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *