Messi e bind lojtarin e madh që t’i bashkohet Barçës

Uncategorized

Padyshim se impakti i sulmuesit të Barcelonës, Leo Messi është shumë i madh dhe
e gjithë kjo lidhet me dëshirën e lojtarëve që gjithmonë dëshirojnë të luajnë për
krah lojtarit më të mirë në histori të futbollit.

Kështu që, në këtë mënyrë, e tillë është edhe dëshira e sulmuesit të Atletico
Madridit, Antoine Griezmann që i’a ka komunikuar vendimin e tij klubit aktual për
t’u transferuar te Barça,raporton e përditshmja, COPE.

Dhe e gjithë kjo lidhet me atë se ai dëshiron që të luajë me Messin si dhe me plotë
lojtartë klasit botëror që janë në Camp Nou, ku do i sjellte plotë trofe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *