Lajmërohet Met Elshani për herë të parë pas… Ja cila është gjendja shëndetësore

Magazina

Gjatë orëve të pasdites së sotme, menaxheri i labelit muzikor “OnRecords” , Met Elshani u qellu në lagjen “Dardania”.

Përmes një postimi në Instagram, Elshani është lajmëruar për herë të parë . Ai ka shpërndarë këngën e re të artistëve të tij, Fero dhe Zzap.

 

“Flm per Brengosjen mir jam MOMO eshte nje super projekt qe kemi punuar shum knaquni me Kengen.”, ka thënë menaxheri i njohur.

Rreth kësaj ngjarje janë astuar tre persona. Përveç Met Elshanit, edhe një person tjetër është qellu ./Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *