Pasi hëngri iftar, shikoni në çfarë gjendje ka përfunduar gruaja e Albanit

Lajme

Fjolla Svirca u bë fillimisht e njohur si gruaja e këngëtarit, Alban Mehmetit.
Tani, ajo famën e madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj gjithonë me stil dhe shumë tërheqëse, përdcjell ORAinfo. Shti nhapcerrat tpshme per ti shiquar vidon dhe pamet tjerra.

 

 


Ajo nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjetet e saj sociale, e sidomos në Instagram. Sot, ajo ka publikuar një foto pas iftari ku shihet më ndryshe se kurrë e duket se këtë pamje e ka arritur përmes filterëve të ndryshëm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *