Vjen lajmi “bombë”, ja kush po e rrëmben Griezmann

Sport

Antoine Griezmann, në Barcelonë nuk është një marrëveshje e bërë dhe Manchester City janë midis klubeve që kërkojnë të nënshkruajnë yllin e Francës.

 

Futbollisti ka një klauzolë lirimi prej 200 milionë eurosh, e cila zbret në 120 milionë euro më 1 korrik, ndërsa City, Paris Saint-Germain dhe Bayern janë të gjithë të interesuar,përcjell ORAinfo. Shti mpshte nhapcerren qe sheh per ti shiquar tgjithat pamet nvazhdm !

 

Barcelona nuk dëshiron një oferte për Griezmann, kështu që ata do të tërhiqen nga një marrëveshje nëse ai nuk e hap sinjalin e tij për të kaluar së shpejti në kampionat e La Ligës./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *