Dalin pamje të papara nga fejesa e Norës dhe Robertit

Nora Istrefi dhe Roberti Berisha ka vite që janë martuar. Atë nga kjo martesë e kanë edhe një vajzë, Rene.Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë çifti më i dashur i estradës, përveç se janë burë e grua dyshja ushtrojnë edhe profesionin e njëjtë. Se kanë një jetë të lumtur se bashku e dëshmojnë çdo herë […]

Continue Reading

Leartën e vizitoi djali në punë, ajo ju ‘shkrin’ me reagimin

bë e njohur fillimisht si reja e Shyhrete Behlulit dhe tani, Learta Jakupi është një prej emrave më të përfolur.Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bënë edhe më të komentuar në publik e media rozë, përcjell ORAinfo.   Edhe pse është shumë e angazhuar në profesionin e saj dhe në familje, Leartën […]

Continue Reading

Learta e tregon për herë të parë, ja kush e njohu me Kushtrimin

Learta Jakupi është gjithmonë në qendër të medieve rozë.Ajo u bë fillimisht e njohur si reja e Shyhrete Behlulit dhe tani është tejet e përfolur në publik, përcjell ORAinfo. Learta po rezulton shumë e suksesshme edhe në profesionin e saj ku menaxhon një dyqan me veshje elegante për femra.   Gjatë kësaj kohe ajo është […]

Continue Reading

Më në fund ia ‘qëllon’ Mihrija, vesh fustanin më të bukur nga dyqani i saj

Mihrije Braha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.Ajo dhe Naimi vazhdojnë të jenë ndër ҫiftet më të përfolura, shkruan ORAinfo.   Mihrija është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me një fustan të bukur./ORAinfo/    

Continue Reading

Pak para dasmës, shikoni çka po bëjnë Blero dhe Afrona me Tarën

Blero dhe e fejuara e tij, Afrona së shpejti do t’i dhënë fund beqarisë.Ata kanë tani pesë vite që janë lidhur dhe për këtë vit kanë paralajmëruar një dasmë madhështore, përcjell ORAinfo. Që të dy nuk po mungojnë me postime të ndryshme në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku kanë pas vetës me mijëra […]

Continue Reading

Lulja xheloze, ja çka bën kur Meda shkon me këndu në dasma

Këngëtari i mirënjohur, Meda dhe gruaja e tij, Lulja janë një çift tejet i pëlqyer në publik.Ata janë përherë në qendër të medieve rozë dhe publikut, përcjell ORAinfo. Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës. Meda ka marrë pjesë në një aheng ku është shfaqur […]

Continue Reading

Gresa merr poza provo kuese, por shikoni çka bën burri i saj

Gresa Behluli është për momentin një person shumë i përfolur në publik e media rozë.Ajo para dy muajve i dha fund beqarisë me një dasmë tejet madhështore dhe që po komentohet ende, përcjell ORAinfo. Gresa pas martesës është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.     Tani, ajo […]

Continue Reading

Vali Corleone thotë se i ka pasur 1 mijë femra për 1 javë në shtrat

Vali Corleone thotë se i ka pasur 1 mijë femra për 1 javë në shtrat dhe sa ia ka kaluar edhe Cazanoves.Është rikthyer në shfaqjen televizive Vali Corleone. Ai ka qenë pjesë e emisionit n’Kosovë Show.   I pyetur për shumë çështje, ndër të tjera tha se ai e kontrollon botën dhe se taksën me […]

Continue Reading

Lulja e Medës ka dalë me shoqe, kaq shumë është zbukuruar

  Luljeta Përgjegjaj është një emër tejet i njohur për publikun.Ndonëse u bë e njohur si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Medës, janë paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse ato që po e bëjnë tejet të përfolur, përcjell ORAinfo. Edhe pse është nënë e tre fëmijëve, ajo është shumë aktive në rrjete sociale.Sot, ajo ka publikuar […]

Continue Reading

Linda i lë ‘gojë hapur’ ndjekësit e saj, në këtë formë shfaq të pasmet e saj

Ajo u bë e njohur nga rrjetet sociale, përmes këngëve të saj me tekste ‘spontane’, shkruan ORAinfo. Tashmë Linda është e njohur për publikun e gjerë, e duke e qenë e tillë padyshim se ka edhe numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale   Ajo është shumë aktive si në Facebook ashtu edhe në […]

Continue Reading