Flet zog u me i mire Tuna shpejt apo ng . dale: Ja cila men ,yre me cm, end mua

Djemtë përdorin dashurinë për të marrë se. ks. Pas martesës, gruaja e mori atë që e deshi, burrin përkushtimin e burrit. Prandaj, ajo nuk ka pse të përdorë eksin më për ta marrë atë se e mori atë që deshi, martesën Dëshira e flaktë e mashkullit është për ta kontrolluar erek$ ionin, për t’u mburrur […]

Continue Reading

Maturantja që i la të gjithë gojë hapur me pamjen e saj

Po vazhdojnë të dalin pamje nga matura e këtij viti. Secili në mënyrën e tij, maturantët edhe këtë vit kanë shkëlqyer në mbrëmjen më të rëndësishme pas përfundimit të shkollës së mesme, shkruana Albanienshow. hape mpshte nhapcerrat qe i shifni per ti shiquar pamet dhe vidon nvazhdm.   Edhe maturantja nga Peja, Arta Imeri, e […]

Continue Reading

Rejan’ po martohet edhe në jetën reale, do të befasoheni me cilin aktor të njohur

Ebru Sahin po bëhet çdo ditë e më shumë një ndër aktoret më të pëlqyera nga kinematografia turke. Është roli i ‘Rejanit’ në serialin ‘Hercai’ ai që po e bën tejet të njohur si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj, përcjell ORAinfo.Shtpni nhapcerra tpshtme per ti shiquar tgjithat.     Ebru është […]

Continue Reading

Është bërë nënë, por në këtë gjendje del për shetitje Elita Rudi

Gjiko dhe Elita Rudi janë një prej çifteve më të dashura nga publiku. Ata janë martuar para pak muajsh dhe tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri, shkruan ORAinfo.   Elita pas lindjes është kthyer në formën e saj më të mirë dhe është shumë aktive. Sot ajo ka publikuar një […]

Continue Reading

Gresa vendosi t’i shesë të gjitha fustanet, shikoni reagimin e motrës së saj

Që nga martesa e saj, Gresa Behluli është tejet e përfolur në publik e medie rozë. Është pamja e saj në dasmë që u komentua për disa javë rresht, shkruan ORAinfo. Vëmendje të madhe morën edhe fustanet e nusërisë që ajo i veshi e që ishin njëri më i bukur se tjetri. Shtp mpshte ne […]

Continue Reading

Gresa publikon foton e fustanit më të bukur të dasmës që do ta shes

Gresa set fustanet për bamirësi. Këngëtarja e mirënjohur, Gresa Behluli mbrëmë bëri të ditur se do t’i shesë të gjitha fustanet e saj dhe paratë e mbledhura nga shitja e tyre do t’i dhurojë për bamirësi E pak më parë, Gresa filloi me publikimin e imazheve të fustaneve në instagram, për të cilat njoftoi mbrëmë […]

Continue Reading

Lulja e Motrave Mustafa del për kafe, shikoni si është veshur e rregulluar

Lulja është njëra prej Motrave Mustafa, të cilat janë shumë të njohura në gjithë trojet shqiptare. Ajo është vajza më e vogël dhe është shumë aktive, shkruan ORAinfo.Shtp nhapcerrat tpshme per ti shiquar detajet tjerra.       Lulja është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet. Sot ajo ka publikuar […]

Continue Reading

Cmendet’ Nora, Roberti fotografohet në krahët e kësaj femre

Robert Berisha tashmë i është përkushtuar kokë e këmbë këndimit, duke hyrë në listën e ngushtë të këngëtarëve më prezent. Berisha, dikur muzicient, tani këngëtar, është mjaftë i përfolur edhe në shtypin rozë. pamet tjerra mund ti gjeni mpshte duke hyr nhapcerat qe i shifni.     Ai, është bashkëshorti i këngëtares Nora Istrefi, me […]

Continue Reading

Meda kthehet në Gjermani me Lulen, por atje u ndodhi e papritura

Këngëtari i mirënjohur, Meda dhe gruaja e tij, Lulja janë një prej çifteve më të përfolura në publik e në media. Ata janë të martuar dhe prindër të katër fëmijëve.Krahas angazhimeve, që të dy nuk mungojnë me postime të ndryshme në rrjete sociale. Sot, Meda ka publikuar një video ku shihet se kanë shkuar në […]

Continue Reading