Cmendet’ Nora, Roberti fotografohet në krahët e kësaj femre

Robert Berisha tashmë i është përkushtuar kokë e këmbë këndimit, duke hyrë në listën e ngushtë të këngëtarëve më prezent. Berisha, dikur muzicient, tani këngëtar, është mjaftë i përfolur edhe në shtypin rozë. pamet tjerra mund ti gjeni mpshte duke hyr nhapcerat qe i shifni.     Ai, është bashkëshorti i këngëtares Nora Istrefi, me […]

Continue Reading

Gresa u bë nuse para një muaji, por çka po ndodh me burrin e saj?

Gresa Behluli është një prej këngëtareve që për momentin po bën bujë të madhe në media e në publik. Ajo para një muaji bëri dasmën e që ishte një ceremoni madhështore e me shumë të ftuar. Pas dasmës Gresa nuk ka munguar me postime të ndryshme në Instagram. Mirëpo, ajo që ka ngjallur shumë dyshime […]

Continue Reading

Meda kthehet në Gjermani me Lulen, por atje u ndodhi e papritura

Këngëtari i mirënjohur, Meda dhe gruaja e tij, Lulja janë një prej çifteve më të përfolura në publik e në media. Ata janë të martuar dhe prindër të katër fëmijëve.Krahas angazhimeve, që të dy nuk mungojnë me postime të ndryshme në rrjete sociale. Sot, Meda ka publikuar një video ku shihet se kanë shkuar në […]

Continue Reading

Reja e Shkurtës ia ‘ftohë’ të gjithave, shikoni si po duket sot

Familja e Shkurte Fejzës po vazhdon të jetë shumë e përfolur në publik e media rozë. Sidomos në këtë muajin e fundit kur vajza e saj Gresa u martua, ata u bënë shumë të komentuar, përcjell ORAinfo. Ajo që mori një vëmendje të madhe është edhe reja e Shkurtës, Erza. Ajo është shumë e pranishme […]

Continue Reading

Leonora nuk është ‘normal’, kjo foto e saj do të iu çmend

Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi është ndër personat më të dashura për publikun tonë. Ajo pos për këngët e saj, shquhet edhe për elegancën në ?do paraqitje.     Ajo është aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet ku zakonisht shfaqet me pamje tejet elegante. Sot ajo ka publikuar një foto […]

Continue Reading

8 burrat e Motrave Mustafa, ja cila e ka burrin më të bukur

Sahide dhe Safete Mustafa, opinioni i gjerë publik i njeh si Motrat Mustafa, të cilat u bën pjesë e skenës muzikore prej shumë vitesh dhe i qëndruan përherë besnike zhanrit të tyre muzikor. Kudo e në çdo paraqitje, patëm rastin t’i shohim bashkë si të pandashme, gjë që e kanë deklaruar edhe vetë ato, shkruan […]

Continue Reading

Do të tranohet Hamza, Gëzimja puthet me këtë person

Gëzimja e puth këtë person. Nusja dhe djali i Remzies kohën e fundit kanë qenë çifti më i komentuar në mediat rozë.Pas organizmit të një dasme madhështore, nuk ka kaluar asnjë lëvizje e tyre pa kaluar në lajm, shkruan “Kosovarja”. Tani edhe pas martesës vazhdojnë të jenë qendër e vëmendjes. Ja dhe pamet nvazhdym shtp […]

Continue Reading

Kjo është vajza e estradës me të cilën Afrim Muqiqi ka pasur lidhje! E tregon vetë ai

Këngëtari i famshëm kosovar Afrim Muqiqi, mbrëmë ishte i ftuari i Alaudin Hamitit në emisionin Nd’rrimi i Natës në Klan Kosova. Si çdo tjetër artist, edhe ai e ka luajtur lojën “Haje ose Thuaje”, ku i ka dhënë përgjigjet e tija të sinqerta, duke refuzuar të hajë diçka nga tavolina. “Me kë nga vajzat e […]

Continue Reading

Nuk do ta besoni se si dukej Elvana Gjata kur ishte vajzë e re

Këngëtarja në foto sot është shumë e dashur për publikun shqiptar dhe ka një zë të veçant. Bëhet fjalë për Elvana Gjatën. Artistja shqiptare, ka vite që është pjesë e skenës muzikore ku sjell projekte të shumta.   Ky imazh është shkrepur kur Elvana ka qenë adoleshente, në shoën ‘Ethet e së Premtes Mbrëma’. Ndryshe, […]

Continue Reading