A ju hyri edhe Shkurta operacioneve plastike, ja sa ndryshe dukej dikur ajo

Lajme

Kështu dukej Shkurte Fejza dikur.

Emër i dëshmuar, këngëtare e madhe e skenës muzikore, nga ato femra që kanë kënduar guximshëm edhe kur fjala ishte e ndaluar, shkruan “Kosovarja”.

 

Këngëtarja e mirënjohur këndon prej rinisë së hershme. Sigurisht, ndryshimi është i dukshëm. Per ti par pamet tjera shtp mpsht nhap,xerat dhe ju shfaqen.

A po vreni ndonjë ndryshim në portretin e këngëtares? Hunda po duket më ndryshe, apo jo?

Shkurte Fejza vetëm pak ditë më parë e martoj të bijën, Gresen, kanagjegji dhe dasma e së cilës bëri shumë bujë në median rozë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *