A ju kujtohet shqiptari qe u martua me “ZEZAKE” ajo që bën kjo nuse i lë të gjithë pa fjalë!

Lajme

Nuk dihet saktë burimi i videos por në Video shihet një djal i shkuar në gurbet prejardhja e tij nga burime të paverifikuara është nga Shqipëria më saktë nga Vlora.Bëhet fjalë për një djal shqiptare dhe një vajz braziliane.

 

Të dy ata po kërcejnë “vallen kosovare”, por ajo që bën më shumë përshtypje është që brazilianja e kendon shumë mirë dhe duket se e adhuron këtë këngë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *