Befasohet Labinot Tahiri hyn në emision veterani UÇK-së kërkon ndihmë për vajzën!

Lajme

Befasohet Labinot Tahiri hyn në emision veterani UÇK-së kërkon ndihmë për vajzën!

Në emision “Kojshia Show” ishte i ftuar Labinot Tahiri ku ndër të tjera në emision u futë nga publiku edhe ish ushtar i UÇK-së

 

Muhamet Kuka i cili kërkoi ndihmë Labit ta për vajzën e tij!

Reagimin e Labit mund ta shihni në emision./InfoKosova/ ja dhe pamet nvazhdum tlajmit.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *