Befason Adelina Tahiri, shikoni se si e fsheh bashkëshortin në foton që ka publikuar

Lajme

Këngëtarja Adelina Tahiri ka publikuar një fotografi bashkë me bashkëshortin e saj, shkruan GazetaBlic.

Ditë më parë këngëtarja publikonte imazhe me bashkëshorten madje edhe momente intime me të.Por së fundi, ka habitur të gjithë me foton që ka publikuar.

 

Adelina, ka fshehur burrin e saj ajo është kritikuar edhe nga fansat e saj ka marrë komente të ndryshme duke i thënë ta publikojë edhe bashkëshortin maqedonas.Këngëtarja, ka habitur me gjestin e saj. Ja dhe pamet tjerra nvazhdm shti nhapcerrat qe shifni per ti shiquar tgjithat.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *