Berberi Tenton T’ia Heqë Mjekrën Labit Në Emision, Reagimi I Tij Ju Lë Pa Fjalë

Lajme

Berberi provon t’ia heqë mjekrën Labinot Tahirit live në emision.

Këtë të diele në emisionin “Kojshia Shoë” mysafirë ishte Labinot Tahiri.

 

Gjatë emisionit futet një berber në emision duke menduar se u bë liberaizimi i vizave dhe tenton të ja heq mjekrrën.

Shikoni reagimin e deputetit! ja dhe pamjet nvazhdum.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *