Burrit Nga Suhareka I Ikën Gruaja Nga Shtëpia

Lajme

Një burrë ka raportuar në polici se gruaja e tij është larguar nga shtëpia pas një mosmarrëveshje verbale mes tyre. Rasti ka ndodhur para dy ditësh në Suharekë, përderisa ende nuk dihet vendndodhja e saj.

Policia ka njoftuar se po merret me rastin.

Njoftimi i plotë i policisë:

Suharekë, 21.12.2018-20:10. Ankuesi mashkull K/Shqiptar, ka njoftuar se pas një mosmarrëveshje verbale me bashkëshorten e tije femër K/Shqiptare, e njëjta është larguar nga shtëpia dhe nuk dinë asgjë për vendndodhjen e sajë. Rasti po hetohet nga Policia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *