Çmendet Olta Gixhari i shpalos fustanin Alberie Hadergjonaj , i del ‘zogu

Lajme

Çmendet Olta Gixhari i shpalos fustanin Alberie Hadergjonaj , i del ‘zogu’ shtanget në emision”Live”(VIDEO)

Çmendet Olta Gixhari pa ndalu të shohë Këtë Pjeshkën Tënde, Alberie Hadergjonaj shtanget në emision”Live” -Emisioni “your face sound familiar” asnjehere nuk ka mbetur pa u komnetuar. Kete te hene vemdejna ishte tek Flaka KRELANI e cila me emitiimin e kengetares Adelina Iamaili u komentua shum per talentin e saj..

 

Por ajo qe ndodhi ne jurin eshte per tu habitur Olta Gixhari e fton Alberin te ngritet ne kembe dhe i largon fustanin duke i thene: ta shohim pjeshken tende.Per me teper binduni vet duke shtypur mbi rel lla, men me poshte dhe shiko vide,on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *